Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Partnerzy

Jesteśmy całkowicie polską firmą. Wypełniając nasze codzienne zadania aktywnie wspieramy polską służbę zdrowia dostarczając do szpitali produkty najwyższej jakości, by pacjenci mogli cieszyć się zdrowiem i długim życiem. Dołączając do nas, będziesz mógł wspierać nas w wypełnianiu tej misji, jak również realizować się w przyjaznym środowisku pracy, w zespole ambitnych profesjonalistów, którzy chętnie będą dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dbamy o to, by nasi pracownicy cały czas dynamicznie się rozwijali. Ważne jest dla nas, by osiągali satysfakcję i zadowolenie z pracy.

Jeżeli się dobrze czujesz w pracy która polega na bezpośrednim kontakcie z ludźmi, nieustannym podnoszeniu swoich kwalifikacji oraz będziesz dążył do tego by osiągnąć coraz lepsze w pracy z przyjemnością się z Tobą spotkamy.

Pomóż nam realizować naszą misję – przyłącz się do zespołu Klaromed. pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."