Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Partnerzy

 Klarowna i czytelna misja dla medycyny

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze medycznym. Przywiązujemy wielką wagę do wysokiej jakości świadczonych usług. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji i instalacji wyrobów medycznych. Naszym sztandarowym produktem jest INTEGRATOR system do wideorejestracji i wideotransmisji w zintegrowanych salach operacyjnych. Dokonaliśmy już ponad 50 instalacji naszego systemu w polskich placówkach służby zdrowia. Sztandarową realizacją systemu było zintegrowanie pierwszego i jak na razie jedynego robota operacyjnego DaVinci w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie stawia nowoczesna chirurgia i każda z jej dyscyplin stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie, jakim są lampy operacyjne plusLED produkowane przez firmę Klaromed. Zostały one stworzone przez polskich konstruktorów z myślą o jeszcze lepszym komforcie i ergonomii pracy chirurga. Uzupełnieniem oferty produkcyjnej są meble medyczne KLAROLINE oraz podstawowe łóżka szpitalne Adam i Wiktor produkowane przez naszą firmę w różnych technologiach wykonania.

Zajmujemy się także importem i dystrybucją europejskiego sprzętu medycznego uzupełniającego naszą bezpośrednią ofertę handlową. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do dekontaminacji HPV gazową formą nadtlenku wodoru angielskiej firmy BIOQUELL. W dziedzinie stołów operacyjnych proponujemy sprzęt renomowanej szwajcarskiej firmy Schaerer Medical AG, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. Reprezentacja tak znakomitych europejskich producentów sprzętu medycznego jest dla nas znaczącym wyróżnieniem.

Jesteśmy dostawcą nie tylko urządzeń, lecz kompleksowych rozwiązań, które znakomicie ułatwiają pracę lekarzom, a pacjentom oferują komfortowe i szybkie leczenie na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy młody, energiczny i wysoce wykwalifikowany personel pozwalający realizować założenia naszej misji. Służąc radą i pomocą budujemy zaufanie naszych Odbiorców poprzez zaangażowanie, zorientowanie na potrzeby, doradztwo oraz kompetencyjną gotowość. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Stały rozwój, kompetencje z jednej ręki i wiara w sukces stanowią o sile naszej firmy.

Dzięki ścisłej współpracy z krajowymi i zagranicznymi partnerami, światowymi liderami w produkcji sprzętu medycznego możemy zaproponować naszym Klientom bogatą ofertę produktów najwyższej klasy.

Oferowane produkty i usługi to kompleksowo wyposażenie niezbędne dla każdego szpitala, przychodni lekarskiej czy domu opieki paliatywnej.

Klarowna współpraca i rzetelność – na tym budujemy naszą pozycję jako Państwa przyjaciel na wymagającym rynku usług medycznych.

Zapraszamy do współpracy.