Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fotele i stoły zabiegowe
Nasza oferta stołów i foteli zabiegowych firmy Mediplinth pozwala na wybór sprzętu najwyższej jakości. Szeroka gama akcesorii daje możliwość dobrania konfiguracji pasujących do indywiualnych potrzeb. Oferowane fotele i stoły zapewniają optymalne bezpieczeństwo i komfort zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Ponadto jako nielicznig100 oferujemy 19 kolorów tapicerki do wyboru. Pełna gama produktów znajduje się w naszym katalogu dostępnym na naszej stronie.

3 sekcyjny stół zabiegowy Ensignia

Prosty i niezawodny stół zabiegowy z elektryczną regulacją wysokości. Nisko opuszczane leże ułatwia przełożenie pacjenta z wózka inwalidzkiego. Charakteryzuje się Bezszwowa, antybakteryjna i trudnopalna tapicerka Regulacja sekcji pleców i nóg przy użyciu sprężyny gazowej

g80fFotel diagnostyczno - zabiegowy na kolumnie

Uniwersalny fotel diagnostyczno - zabiegowy na kolumnie z elektryczną regulacją wysokości. Dedykowany gabinetom o niewielkich rozmiarach. Fotel dostępny w różnych gotowych, dopasowanych już konfiguracjach, dostosowany do wybranych wymogów klinicznych. Gotowe rozwiązania do gipsowania (ze stoliczkami), czy pobierania krwi, z opuszczanymi podłokietnikami, połączoną sekcją nóg (manualną lub regulowaną elektrycznie), przechyły (zawsze regulowane elektrycznie) oraz wiele innych akcesoriów do wyboru.

3 sekcyjny stół / fotel zabiegowy z opuszczaną sekcją nógg54

Uniwersalny 3 sekcyjny stół / fotel idealny do niewielkich pomieszczeń, może być używany jak typowy stół 3 sekcyjny lub jako fotel diagnostyczny. Umożliwia siadanie pacjenta z przodu, z boku, a po zamontowaniu dodatkowych akcesoriów może służyć także jako fotel ginekologiczny. Charakteryzuje się : wysuwanymi kołami jezdnymi, bezszwową, antybakteryjną i trudnopalna tapicerką, sekcja pleców i nóg regulowaną sprężyną gazową, nisko opuszczanym leżem ułatwiającym przełożenie pacjenta z wózka inwalidzkiego ipodstawa z systemem poziomowania. Nośność: 260 kg (elektryczny), 180 kg (hydrauliczny).

 

Więcej informacji pobierz PDF