Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PlusLED lampy zabiegowe I diagnostyczne (wersje ECO)plusled24 stojaca m

plusled7 stojaca m

Dzięki znakomitej jakości oświetlenia i wyjątkowej efektywności energetycznej, wykorzystanie diod LED jako źródła światła w lampach medycznych staje się coraz bardziej powszechne.W porównaniu do tradycyjnego oświetlenia, światło emitowane przez diody ma szereg zalet technologicznych, ekonomicznych i ekologicznych, takich jak niska emisja ciepła, minimalne zużycie energii i prawie nieograniczony okres użytkowania. Niskie zużycie prądu i  trwałość diod minimalizują negatywne oddziaływanie tego typu urządzeń na zasoby naszego cennego środowiska naturalnego.

Lampy zabiegowe i diagnostyczne
plusLED 24 ECO i plusLED 7 ECO to najnowsze rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie dla klientów poszukających wysokiej jakości za rozsądną cenę. Lampy zapewniają precyzyjne światło wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne. Ich podstawowym zadaniem jest dokładne odwzorowanie spektrum kolorów badanych tkanek. Delikatne i precyzyjne światło lamp plusLED ECO zapewnia lekarzowi komfortowe warunki pracy i jest przyjazne dla jego wzroku.

Wiecej informacji pobierz plik  PDF