Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lampy operacyjne i zabiegowe plusLED ECO

Lampy operacyjne plusLED 96 ECO i plusLED 56 ECO są najnowszym rozwiązaniem, zaprojektowanym z myślą o klientach szukających wyrobów wysokiej jakości za rozsądną cenę. LampyplusLED 56 ECO dostarczają precyzyjne światło wszędzie tam gdzie jest ono niezbędne. Homogeniczny charakter światła podnosi komfort pracy chirurga w każdym zakątku nawet rozległego pola operacyjnego. Wysoki stopień bezcieniowości i dużą wgłębność oświetlenia urządzenie zawdzięcza swojej unikalnej konstrukcji, w której wykorzystano większą ilość diod o najwyższej jakości. Zastosowane w konstrukcji lampy operacyjnej plusLED ECO białe diody są diodami piątej generacji, o imponującej żywotności przekraczającej 50 000 godzin.


Podstawowym zadaniem lamp operacyjnych plusLED ECO jest dokładne odwzorowanie spektrum kolorów pola operacyjnego, a w szczególności barwy czerwonej. Odbywa się to w sposób naturalny. Delikatne i precyzyjne światło lampy operacyjnej plusLED ECO jest przyjazne i bardzo komfortowe dla oczu operatora. Trzy dostępne poziomy temperatury barwowej powodują, że urządzenie sprosta oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego zespołu chirurgicznego.


Innowacyjny panel sterowania umieszczony w pobliżu kopuły jest idealny z punktu widzenia ergonomii. Pozwala on na włączenie i wyłączenie urządzenia, zmianę poziomu natężenia oświetlenia, wybór  temperatury barwowej, włączenie trybu endoskopowego AMBI i sterowanie parametrami kamery. Użyte w konstrukcji lampy bezpieczne szkło ESG jest odporne na stłuczenie i rysy. Obudowa lampy wykonana jest z lekkich stopów aluminium. Jest to materiał, który gwarantuje odporność na wstrząsy i długą żywotność urządzenia. Stylowe wzornictwo i różne wersje kolorystyczne wykończenia zadowolą najbardziej wymagających klientów.

 


Więcej informacji  pobierz plik PDF