Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog meble

Meble medyczne metalowe z korpusem ECO

 klaroline                                         Meble medyczne metalowe z korpusem ECO

Meble medyczne metalowe z korpusem ECO. Fronty szaf i szafek metalowe wykonane z podwójnej ocynkowanej, lakierowanej blachy, z wygłuszeniem odpornym na wilgoć. Uchwyty w kształcie litery "C", wykonane ze stopu cynku i aluminium z efektem matowej stali szlachetnej. Pod uchwytami owalne przetłoczenie - wgłębienie ułatwiające chwytanie. Korpusy szaf i szafek wykonane z płyty meblowej, dwustronnie laminowanej o gr. 18 mm, wyposażone w trwale zintegrowane, metalowe cokoły nośne wyposażone w regulatory umożliwiające wypoziomowanie mebla. Szafki wiszące posiadające okapnik zintegrowany z korpusem. Okapnik zdecydowanie podwyższa walory higieniczne mebla. Ściany wewnętrzne mebli wyposażone w rastry umożliwiające regulację wysokości położenia montowanych wewnątrz elementów takich jak półki, ram koszy i kuwet co 25 mm, co umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Szuflady o zróżnicowanych wysokościach wykonane w technologii skrzyniowej osadzone na prowadnicach rolkowych z pełnym wysuwem i mechanizmem samodomykania. Zawiasy drzwi z regulacją elementów frontowych we wszystkich kierunkach, umożliwiające otwarcie skrzydła o kąt 160°. Drzwi przeszklone wyposażone w szkło bezpieczne. Blaty robocze z kompozytowego konglomeratu mineralnego lub oklejane laminatem HPL. Fronty oraz cokoły pokryte farbami proszkowymi wzbogaconymi substancjami czynnymi z jonami srebra - naturalnym środkiem antybakteryjnym IGP-DURA®care, wspomagającym walkę z zakażeniami szpitalnymi. 
Różnorodność konfiguracji szaf i szafek oraz szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego (półki, kosze, szuflady, kuwety itp.) umożliwiają dostosowanie zabudowy do konkretnych zadań i potrzeb odbiorcy. 

Wyposażenie mebli konfigurowane indywidualnie, według zapotrzebowania Użytkownika: 

  • półki z płyty meblowej laminowanej lub wykonane z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo, ze skokową regulacją wysokości położenia, 
  • kosze i kuwety dostępne w rozmiarach zgodnych z normami DIN lub ISO mocowane w modułach bocznych wykonanych z tworzywa sztucznego lub w ramach z prowadnicami kulkowymi, 
  • wkłady do szuflad wykonane z blach lakierowanych proszkowo, stali kwasoodpornej lub z tworzywa sztucznego. 

Po zamontowaniu meble szczelnie silikonowane. Zabudowa stanowi jedną płaszczyznę, łatwą do mycia i dezynfekcji. 

Więcej informacji  pobierz PDF