Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog meble

Meble medyczne ze stali kwasoodpornej Meble medyczne ze stali kwasoodpornej

klaroline        

Meble medyczne  w całości wykonane ze stali kwasoodpornej OH18N9. Fronty szaf i szafekmetalowe wykonane z podwójnej stali, z wygłuszeniem odpornym na wilgoć. Uchwyty w kształcie litery "C", wykonane ze stopu  cynku i aluminium z efektem matowej stali szlachetnej. Pod uchwytami owalne przetłoczenie - wgłębienie ułatwiające chwytanie. Korpusy szaf i szafek wykonane ze stali w systemie podwójnej ściankipodwójnej ścianki z wypełnieniem usztywniająco-wygłuszającym odpornym na wilgoć, wyposażonew trwale zintegrowane, metalowe cokoły nośne wyposażone w regulatory umożliwiające wypoziomowanie mebla.  Szafki wiszące posiadające okapnik zintegrowany z korpusem. Okapnik zdecydowanie podwyższa walory higieniczne mebla. Ściany wewnętrzne szaf i szafek wyposażone w rastry umożliwiające łatwą regulację wysokości położenia montowanych wewnątrz elementów takich  jak półki, ram, koszy i kuwet co 25 mm , co umożliwia maksymalne  wykorzystanie przestrzeni. Szuflady o zróżnicowanych wysokościach wykonane w technologii skrzyniowej osadzone na prowadnicach rolkowych z pełnym wysuwem i mechanizmem samodomykania. Zawiasy drzwi z regulacją elementów frontowych we wszystkich kierunkach, umożliwiające otwarcie skrzydła o kąt 160°. Drzwi przeszklone wyposażone w szkło bezpieczne. Blaty robocze wykonane ze stali kwasoodpornej lub kompozytowego konglomeratu mineralnego z listwami przyściennymi.
Różnorodność konfiguracji szaf i szafek oraz szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego (półki, kosze, szuflady, kuwety itp.) umożliwiają dostosowanie zabudowy do konkretnych zadań i potrzeb odbiorcy.

Wyposażenie mebli konfigurowane indywidualnie, według zapotrzebowania Użytkownika:  

  • półki wykonane z blachy kwasoodpornej  ze skokową regulacją wysokości położenia,
  • kosze i kuwety dostępne w rozmiarach zgodnych z normami DIN lub ISO mocowane w modułach bocznych  wykonanych z tworzywa sztucznego lub w  ramach z prowadnicami kulkowymi,
  • wkłady do szuflad wykonane ze stali kwasoodpornej lub z tworzywa sztucznego.      

Po zamontowaniu meble są szczelnie silikonowane.
Zabudowa stanowi jedną płaszczyznę, łatwą do mycia i dezynfekcji.

Więcej informacji  pobierz PDF