Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nosidła transportowe poliestrowenosidla do podnosnikow 1

Nosidła poliestrowe przeznaczone do transportu pacjentów w pozycji siedzącej. Mogą być w wersji z podtrzymaniem głowy lub bez lub miękkowyściełane. Włókno oddychające, z którego wykonane jest nosidło, pozwala na dłuższy kontakt z ciałem pacjenta.

nosidla do podnosnikow 3Nosidła toaletowe

Nosidła toaletowe ułatwiają rozbieranie pacjenta i skorzystanie z toalety, a także zdecydowanie usprawniają zmienianie pieluchomajtek i inne zabiegi higieniczne. 
• Specjalnie przystosowane dla pacjentów z dysfunkcją wielonarządową lub pacjentów z plastrami stabilizującymi kręgosłup
• Ułatwione zakładanie i zdejmowanie
• Podpora głowy

nosidla do podnosnikow 2

Kąpielowe nosidła poliestrowe

Szybkoschnące nosidła wykonane z siatki przepuszczającej wodę zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Występują w wersji z podparciem głowy i bez podparcia.


Nosidła winylowe

Winylowe nosidła transportowe i toaletowe, wodoodporne, łatwe w utrzymaniu czystości. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Czyszczenie i dezynfekcja może się odbywać poprzez spryskanie lub zanurzenie w preparacie bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym. Dodatkowy komfort zapewnia hydrofobowa pianka.

Wiecej informacji pobierz PDF