Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wózki prysznicowewozek prysznicowy shado

Wózki prysznicowe przeznacczone są dla chorych przebywających w szpitalach i ośrodkach opieki długoterminowej. Przeznaczone do przewożenia chorych z łózka do łazienki i do kąpieli w pozycjileżącej.  Wózki przysznicowe typu TR posiadają unikalnąsystem montowania kolumny umożliwiający "zachodzenie" wózka na łóżko i bezpieczne przekładanie pacjenta. Wózek gwarantuje możliwość nożnego wozek prysznicowy tr2000sterowania wszystkimi funkcjami - regulacją wysokości, centralnym hamulcem i blokadą do jazdy na wprost. Unikalna opcja w pełni opuszczanych barierek pozwala na bezpieczne przesuwanie pacjenta z i na łóżko. Po zablokowaniu kółek, opuszczeniu barierek można łatwo, bezpiecznie i bardzo komfortowo dla pacjenta przełożyć go na materac wózka. Wszsytkie wóżki umożliwiają w standarcie uzyskanie pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga pozwalającej na ułożenie pacjenta głową w jedną lub drugą stronę.

 

Panele prysznicowepanle prysznicowy

Panel prysznicowy TR 2810 posiadaja mikser termostatyczny do kąpieli oraz zawory do prysznica i do systemu czyszczenia. Ten system zasilany jest wodą zimną i ciepłą. W panelu wbudowany jest pojemnik na detergent do mycia i dezynfekcji wózka. Wózki prysznicowe TR ułatwiają mycie i transport pacjenta. W połączeniu z panelem TR 2810 tworzą zintegrowany system prysznicowy.

Katalog produktów TR Equipment pobierz PDF