Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podkłady żelowe
Szeroka gama pozycjonerów i podkładów żelowych wielorazowego użytku umożliwia skuteczne przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn, chroni przed ryzykiem podrażnienia nerwów, a także pomaga utrzymać wymaganą pozycję pacjenta. Poszczególne elementy o zróżnicowanych kształtach mogą być stosowane w pozycjoner ZELOWY 5czasie zabiegów operacyjnych, pozycjoner ZELOWY 4pobytu pacjenta na oddziałach szpitalnych i intensywnej terapii oraz opieki długoterminowej w celu zmniejszenia nacisku poszczególnych części ciała i polepszenia rozkładu jego ciężaru.

Pozycjonery i podkłady żelowe są wykonane z hypoalergicznego materiału antybakteryjnego nie zawierającego lateksu ani silikonu. Materiał ten jest odporny na zanieczyszczenia mikrobiologiczne, a także nie wycieka po przebiciu osłony podkładu.pozycjoner ZELOWY 1         pozycjoner ZELOWY 2      pozycjoner ZELOWY 3

Wiecej informacji  pobierz PDF