Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

schearer arcus 1

schearer arcus 501 - 701

Firma Schaerer Medical AG od ponad 100 lat jest uznanym na świecie producentem mobilnych stołów operacyjnych.

Nowa linia mobilnych stołów operacyjnych schaerer® arcus obejmuje 3 modele stołów, które mogą znaleźć zastosowanie we wszystkich specjalnościach chirurgicznych,

Ergonomia i funkcjonalność mobilnych stołów operacyjnych schaerer® arcus w sposób optymalny spełniają wymogi efektywnego i bezpiecznego wykonywania zabiegów operacyjnych. Łatwość w użytkowaniu stołów schaerer® arcus  i gwarantowany przez nie wysoki stopień bezpieczeństwa pacjenta wyznaczają wysokie standardy w codziennej pracy.

Stoły operacyjne schaerer® arcus przystosowane są do wysokich obciążeń i zapewniają szeroki zakres regulacji. Technologia wykonania zastosowanych w stołach schaerer® arcus materacach, zwiększająca powierzchnię przylegania ciała pacjenta, gwarantuje redukcję siły nacisku do 50%.

Program wyposażenia do stołów oferuje szeroki wybór akcesoriów do wszystkich specjalności i zastosowań i jest przez cały czas rozbudowywany umożliwiając wykonanie każdego zabiegu operacyjnego.

Wiecej informacji o stołach  schaerer® arcus 501 - 701 pobierz PDF